gepik

Co přesně indikuje blikající-svítící oranžová kontrolka na čele stolního pc? D.

Odpovědi
briketka10

mě indikuje připojení k síti nevím jak Tobě ??
Doplňuji:
http://suppor­t.dell.com/sup­port/edocs/sys­tems/xlob/dtg/c­z/troubles.htm
má odpověď je nesprávná doplňuji článkem je to napájením..

vaiko

Za chodu PC je to aktivita pevného disku. Skrze tuto led diodu ti signalizuje čtení nebo zápis. Při vypnutí takto signalizuje tzv. úsporný režim.(Aspoň u mě a u většiny PC to tak je. Ověřit si to můžeš u manuálu k tvojí desce.)
Doplňuji:
*u toho úsporného režimu je to samozřejmě pravidelné blikání

briketka10

mám Notebook tak proto jsem odpověděla jinak :DD