Džanička

Co používáte na čištění nebo utírání obrazovky notebooku.. Jsou vhodné dětské vlhčené ubrousky??

Nejlepší odpověď
Tlusttoch

KUPUJI SI V LIDLU UBROUSKY NA BRÝLE za 30kč, jsou balené jednotlivě a nevysychají. Brýle plast, LCD, NTB.

Dětské můžou obsahovat krém, či jiné přísady NEDOPORUČUJI.

Další odpovědi
Alesh

Tak to chce zkusit, předpokládám, že to půjde a nic agresivního v nich jistě také nebude, aby ses tím ta obrazovka poškodila. Jinak ale vlhčené ubrousky stojí za …, hned vyschnou, musí se dát do lednice, zkrátka nic moc. Nejlepší je pořídit si čisticí roztok (sprej) + utěrku. Prodává se i v sadě např. viz odkaz.

Zdroj: http://eshop.kak­.cz/zbozi/smo313b-bandridge-bsc171/

jennysh

Od toho slouží univerzální vlhčené čístící obrousky stojí kolem 50 Kč,–a přesně tak jak píšu název,tak je i najdete v nějakém obchodě Ale můžou být i dětské,proč ne.

Scalex

Dětské ubrousky URČITĚ NE, jak už tu padlo, obsahují olejové přísady na zjemnění pokožky. Na displeji by nechaly hnusné mapy. Používám sprej na LCD displeje a utírám mikrovláknovým hadříčkem na čištění brýlí (prodávají v každé optice).