Avatar uživatele
Peeeett

Co používat na mastnou, místy suchou pleť?

Mám mastnou pleť se sklonem k akné, proto jsem si po přečtení recenzí koupila krem la roche-posay na mastnou pleť. Používala sem ho týden a na tvářích a bradě se mi udělaly extrémně vysušená místa-fleky. Na zbytku obličeje ne. Pálí to, kůže pne a začíná se loupat. Nevím si rady co tedy teď používat za krém, aby se to srovnalo. (Zbytek obličeje stále stejný). Používat tedy teď krem na smíšenou pleť? Děkuji za tipy

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MasterGames před 1606 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

pokud tě to pálí, tak to určitě není krém pro tebe a je podezřele agresivní…
nevím kolik ti je, jestli akné není je projevem puberty a časem se to upraví, takže to není potřeba „hrotit“…
já bych spíše bych doporučlila na smíšenou, nebo mazat dvěma krémy, ale lepší by bylo poratit se s kosmetičkou, aby určila pleť..v odkazu https://www.pa­yot.com/CZ/cs/p­ruvodci/jak-pecovat-o-smisenou-az-mastnou-plet najdeš nějaké rady…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Po nedávno absolvovaném školeníčku vím, že existují přípravky, které lze na pleti kombinovat podle potřeby.
Protože se tady konkrétní příspěvky rády mažou, můži ti poslat interní zprávu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Vhodné je zajít na anylýzu pleti. (ne tu, kde ti určí pouze hydrataci, existují i komplexní hloubkové analýzy) a poté zkusit doporučené přípravky.
Používat neagresívní, přírodní přípravky a podle potřeby použít třeba 2 různé.
Jsou i dodavatelé, kdy lze po vyzkoušení a zjištění nevhodnosti, přípravek vy,ěnit nebo vrátit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Holky, chodíte i na kosmetiku? Nebo na odborná ošetření pleti? A jak často? A kam?

Avatar uživatele
Vercule

Já jsem chodila na kosmetiku, ale nějak mi to jako asi nic moc nedalo. O té odborné péči docela uvažuju. Ty si necháváš tu pleť ošetřit od odborníků? Třeba na nějaké estetické klinice?

Avatar uživatele
Kajolka

No, jako právě zatím ne, ale docela o tom uvažuju. Ale nevím, kam zajít… Jako salonu je docela dost, tak bych ráda tip, kam zajít, kde je spokojenost.

Avatar uživatele
GabulkaA

Hodně kvalitní kosmetiku. Nic jinýho ti asi neporadím… Co jsem se koukala na recenze, tak se hodně doporučuje česká kosmetika iuvenio. Chci ji zkusit… Vaše zkušenosti?

před 1129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Ahoj, https://www.i­uvenio.com je vynikající kosmetika. Používám ji už docela dlouho a nedám na ni dopustit. Znáš ji? Pokud ne, klidně si napiš o vzorečky, pošlou ti je, abys kosmetiku mohla vyzkoušet :)

Avatar uživatele
Kikulinka85

Ještě jsi nezkoušela? :) Nebo už sis od iuvenio něco koupila? Já bych byla ráda za info ke konkrétním výrobkům :)

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl