ptáč

Co potřebuji ke sledování 3D filmu, obrazy jsou vedle sebe?

Jak se to jmenuje?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Hlavně monitor nebo televizi, která umí 3D obraz vysílat. Poté k tomu 3D brýle. Jsou dva typy (nepočítaje red-cayn technologie).

Je dobré prostudovat, v čem je který typ lepší a včem horší a podle toho vybrat.

Jeden má dobrou kvalitu videa, ale více poškozuje oko, protože střídá blikavě obraz (i když to oko nepozoruje, mozek to vnímá), druhý typ sice vysílá dva obrazy současně pro každé oko zvlášť, ale s poloviční kvalitou.

Další odpovědi
iceT

Že by brýle 3D?Jedny doma mám,je to super.

ptáč

Takže to přes PC nepřehraji?

jáára

ne. potřebuješ 3d televizi. ta metoda se nazývá SBS side by side. televize si to přebere a na pc to korektně nepřehraješ

ptáč

Aha, díky.