mandiice

Co pomaha proti menstruacni bolesti?

Odpovědi
marci1

Termofor s teplou vodou na podbřišek,teplý čaj (třeba heřmánkový, šalvějový) a hořčík. 🙂

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-bolesti-pri-menstruacii-co-by-mi-mohlo-pomoct

alexandra

Jedině prášek,ibalgin ,brufen,ale bylo by dobré vzít si ho předem,ještě než Tě začne to břicho bolet.Pokud víš,že už máš menstruaci dostat,tak si už si ty prášky vem.Jinak mi paní doktorka poradila před třiceti lety,že si máme s děvčaty koupit flašku vodky a dát si ze dvě štamprle.Ale to záleží,kolik Ti je let a co děláš.