Mr.Jan

Co pomáhá, aby žena vypadala na fotkách hubeněji?

Nejlepší odpověď
Alesh

Photoshop, tmavé oblečení, zhubnout.

Další odpovědi
led

Základ je správny výber pozadia k fotografovanému človeku včetne iných menej rušivých, ale podstatných príslušenstiev. Napríklad fotografia ženy na prázdnej nehybnej ulici počas poludnia letného dňa svetla okrem bledej tváre s tvrdým tieňom navodzuje utrpenie hladujúcej ženy veľa dní utekajúcu nervóznemu aliendronovi a hľadajúcu posledných živých z ich posádky.
Dobrá rada, pred fotením si povedzte príbeh, ktorý má daná fotografia zvečniť a skúste si ho zasadiť do obrazu.
Pozrite sa ako zvislé a vodorovné pásy, podobne aj vzájomné posobenie farieb, zvýrazňujú obraz a postavu

elkon

To postrádá smysl.

Kazatel

Vyměnit!

Případně by tu byla ještě možnost, dát 1.000.000,– až 2.000.000,– ročně na fotografa, jako „šíleně drahá princezna“. https://www.de­nik.cz/z_domo­va/alena-schillerova-ucet-za-fotografie-na-instagramu.html

Kelt

Udělat fotomontáž. Vyber pár štíhlých žen, uprav je tak, aby dotyčná vypadala nejštíhleji. Ale k čemu to bude? Aby to vypadalo? Pravdu neutajíš. Pokud si uvědomuje, měla by s tím něco dělat.