Weroniq

co opravdu efektivně zabírá na celulitidu?

jak je to s celulitidou? je dědičná nebo si ji člověk nějak způsobí? trápí štíhlé i hubené ať sportují nebo ne, všechna ta tělová mléka jsou jen reklamní trik, tak co teda dělat, aby ty nevzhledné ďolíčky ze stehen a pozadí zmizely??

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­104&q=celuliti­da&sa=Vyhledat#1400

Další odpovědi
anonym

Efektivnim cvicenim. ☹ Kamaradka cvici v posilovne pres 20 let , co ji znam – 2 krat tydne , je ji 45 a cel. opravdu nema. !! A " zere " vsechno , tak to me jeste vic vzdycky nas… 🙂 -iv-

Berušinka

Není to o tom jestli je člověk tlustý nebo hubený. Já hubená jsem a mám strií tři prde*e!!! =( Celulitida to samé … to se musí jedině posilovat … ale správně

Hlada

Nevšímat si jí. Nejde o žádnou nemoc, ale o naprosto bezvýznamný kosmetický nedostatek, který ničemu nevadí, je ale v poslední době zveličovaný reklamou, aby se popořil trh s neúčinnýni a předraženými přípravky.