JarkaHor

Co nejrychleji zabere u dítěte na průjem?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Nevime, kolik je Vasemu diteti. Je to mimino, nebo je mu 14 let?
Pokud je to kojenec, existuji diskuzni fora pro mimina. Zeptejete se tam, nebo v lekarne nebo u Vaseho detskeho lekare.
Pokud jste mu nejak zmenila stravu, tak je to nejspis reakce na tu novou stravu.

Další odpovědi
elkon

Citace: „Základem léčby je rehydratační roztok, probiotika a dieta při průjmu u dětí. Pravidlo zní, nic mastného, pouze dietní jídelníček při průjmu. Může rýži, banán, strouhané jablko, brambory, kuřecí a krůtí maso, starší pečivo a to vše v malých porcích. Dobrý je i černý čaj bez kofeinu, mírně slazený“.
Ty nechodíš do poradny, že se tu ptáš stále na dětské problémy?
To jsou věci, které maminky znají. Nebo stačí napsat problém do vyhledávače a máš odpovědí více.

terry

Jen doplním, kamarádky miminko mělo často průjem a následně se zjistila alergie.

Millisek

Nám se doktorka zmínila tady o tom nápoji, který je dobré mít doma pro všechny případy :) https://www.nase-mleko.cz/zbozi/ku­lisek-pri-prujmovych-potizich-a-dehydrataci-od-1--tydne-10ks/