icurusL

Co například nový kabát serveru odpovedi.cz?

Jestli se teda můžu zeptat

Je tady někdo s rolí správce/progra­mátor/stylista/ad­min/manager?

Jsem líný si kliknout ve footeru na ty Kontakty, pardon…

Nejlepší odpověď
Arne1

Nechci

Nové kabáty většinou dělají markeťáci aby nějak zdůvodnili těžký prachy co berou. Většinou každý nový kabát znamená zhoršení funkčnosti.

Další odpovědi
aliendrone

Nechci

K čemu? Mnohem lepší by bylo vychytat technické chyby, ale když ani na to není síla, tak se asi těžko najde na nový layout, nemyslíš? To, že je něco „okoukané“ ještě neznamená, že je to špatné. Třeba takový nůž už vypadá stejně celá tisíciletí (čepel, střenka) a ti, kteří to chtějí měnit zkrátka pohoří.
Tenhle trend „uděláme hezčí krabičku“ (a v ní prodáme stejný nebo i HORŠÍ sajrajt) není vždy to nejlepší řešení. S ohledem na míru a úroveń tech. inovativnosti webu bych se naopak VELMI OBÁVAL toho, co by změna přinesla. ;) :)

da ny

Nevím

Jen, aby to nedopadlo jako s „poručíkem Columbem“ (jeho starý, dobrý, obnošený plášť). Nebo s přeházenými regály v supermarketu :)

Důležitější se mi jeví úroveň, obsah. Ta za pár let velmi klesla (z mého pohledu).
Příčinou může být i honba za body a třeba snaha ukrátit si dlouhou chvíli, za každou cenu….

elkon

Nechci

Pro ty bláboly, které se tu objevují, tohle stačí.

anonym

Nechci

Okoukaný design tady není hlavní problém. Tím je nedomyšlená a nedoladěná funkcionalita, absence jakéhokoliv vývoje či řešení zjevných systémových chyb.

led

Nechci

Ešte nie je zima…
Dôležitejší je obsah, príspevky užívateľov a softwarová bezpečnosť stránky https://melis­ko.webnode.sk/new­s/bezpecnost-na-internete/ .

Lgee

Nechci

Já bych chtěl spíš starší design.

Funna

Nechci

Mc Merkurion

Nechci

… když seš línej, tak nevopruzuj …