zjentek

co na šperku znamenaj písmena TIT?

koupil jsem šperk a jako charakteristická známka (punc) jsou na něm vyražený písmena TIT ..nevíte, jaký informace se pod tuto značku skrývaj?
Ještě doplním, že úplně levný to nebylo ..má to i svůj certifikát
Doplňuji:
právě, že titan v tom není, vlastně je to 925 Ag, celý potažený Rhodiem ..takže prakticky je to bílý zlato, když to hódně zjednodušeně řekneme a nebudeme rozvádět ..ale proč je tam to TIT v šestiúhelníku? Zjistil jsem to až doma pod lupou a fotr google nechce nic říct, tupoň..

Nejlepší odpověď
marci1

V souvislosti se šperkem, mě napadá, že je vyrobený z titanu (Ti). 🙂
Doplňuji:
Ještě jsem našla na webu Puncovního úřadu SR, že firma TITAN spol. s.r.o. má značku TIT. .-)
http://www.pun­covyurad.sk/?I­De=207337

Další odpovědi
quentos

Po doplnění mě napadá už jen jediné, není to šperk určený k zapíchnutí do bradavky? ;{)>

anonym

Je to ona? http://2i.cz/cf65e3c9­1a . Je to odpovědnostní značka firmy TITAN spol. s r.o.

gecco

A nejde o titan??
😉

dědapetr

Není ten šperk z titanu?

bolak

Že se to připíná na bradavku.

mojitek

Zjenteku,bude jistější když sem vložíš kvalitní fotku těch punců,podle toho se pozná hodně

zjentek

..no právě ..to nechci

mojitek

je to označení výrobce(firma)

gecco

Zjentku, díky za otázku – tím, že jsi mne ´donutil´ jít se kouknout na jedny z mých hodinek, jsi mne ´přivedl´ k tomu, že budu ve všech muset vyměnit baterku…
Nosím hodinky tak zřídka, že už mi ani jedny nejdou – a nevšiml jsem si…
;-D

zjentek

,)))

marci1

Omlouvám se, zdroj vložen 2×. 🙂

zjentek

marci, no to je vono- nominace! Ještě ale počkám, jestli někdo nepřijde s něčím lepším, protože tady si člověk není jen tak lehce jistej, žé? Jo a že ten web tý spol. Titan sro neodkazuje nikam začínám chápat tak, že jsem nakoupil zboží vodpodvodníka ..ale je to hezký ,)

gecco

Marci → asi budeš mít pravdu s Titan s.r.o., protože teď jsem se byl koukat na své ´oblekovky´ a mám tam uvedeno „Titanium“, nikoli TIT…
😉