dudu

Co můžeme očekávat od akce UPC nazvané Horizon?

Včera jsem obdržel od UPC pokyn, že v úterý si mám aktualizovat menu v set-boxu a poté ho obdrženým kabelem propoji s modemem. Údajně takto získám řadu inovací a převratných výhod vč. možnosti sledovat přes mobil a tablet pořady i kdekoliv na cestách.
Nejsou sliby zmíněné společností o světlých zítřcích jejich služeb malinko přehnané? Máte snad již někteří to štěstí si výhod Horizonu užívat?

Gecco a Lamalam – můžete hádat k čemu asi mně ty vaše odpovědi jsou. Není snad alespoň někdy lepší mlčet?

Nejlepší odpověď
gecco

Já to vezmu od konce…
😉
Ne – Horizon nevyužívám a určitě si jej nepořídím. Koneckonců – nemám ´zavedenu´ žádnou kabelovou TV*)…
😉
Pokud jde o „převratné výhody“ – jasně, placený přístup k TV kanálům, možnost sledování filmů z nějaké ´půjčovny´ a možnost přehrávat si pořady až 7 dnů ´pozpátku´. Nic z toho nevyužiju…**)
___
*) této vymoženosti jsem se vzdal poté, co jsem platil nějakou nabídku a zjistil, že i na placených kanálech neustále ´omílají´ dokola ty samé filmy (které navíc nemám zájem vidět)
**) mám vlastní ´půjčovnu´ cca tisíce filmů, na které se můžu kdykoli podívat – a to jsou filmy, které vidět chci (tedy – pokud chci vidět nějaký film, rozhodně si vyberu)

😉
Doplňuji:
No jo – já myslel, že pro tebe bude přínosnou aspoň ta informace, že žádné sliby (dokonce ani ty naplněné) žádného prodejce TV vysílání nepovažuju za příslib světlých zítřků…
😉

Další odpovědi
Shaohao

připojuji se ke kolegům a přikládám další dementní odpověď.

Já se koukám na 4k plátně na pálené blueray ripy.
Nemám televizor.
Můj čas je moc důležítý na to, abych se koukal na televizor.
Jsem vlastníkem té půjčovny, kterou zmiňoval geco.

Doufám, že jsem pomohl.

pusinka50

Mám kabelovou TV od UPC a nabídku jsem dostala také.

Já ji nevyužiji. Nebudu riskovat, dokud na to neuslyším nějaké dobré recenze, že něco zablokuji tím, že nebudu rozumět, jak na to.

Navíc, nemám video ani DVD, filmy nenahrávám, takže je mi to zas na nic a mám jen 1 TV přijímač, tak sledování TV na 3 zařízeních se mě netýká.

Funkce „nahrát“ a „knihovna“ jsou dostupné pouze pro klienty s připojeným externím harddiskem – ani netuším, co to znamená.

Oblíbený TV kanál si taky přidávat nikam nebudu, protože sleduji konkrétní oblíbené pořady a TV stanice, které je vysílají, jsou různé.
A Seznam s oblíbenými pořady si nejlépe ohlídám pomocí klasického tištěného TV programu.

Prostě tato nabídka mě nezaujala, nijak se mě netýká.

Lamalam

Já neočekávám vůbec nic. UPC nemám. .
Doplňuji:
V tom případě jsi měl do zadání otázky napsat, že je určena výhradně pro klienty UPC.

muko

Mám kabelovku od UPC v Praze a tím že si ji platím mohu většinu programů z mého balíčku sledovat v Jižních Čechách přes internet nebo mobil. Propojil jsem počítač s televizí HDMI- čkem a pouštím si kabelovku normálně na televizi.
Stačí si do mobilu stahnout aplikaci HorizonGo a nebo přes internet. Musíte si ale vytvořit účet „moje UPC“ a pomocí přihlašovacích údajů z tohoto účtu se přihlásíte i do toho mobilního nebo internetového Horizon Go. Je to supr. Kdyby to takhle nešlo nemohl bych sledovat F1 na Sport1 a 2. 140Km od Prahy 🙂. Instrukce jsou na stránkách UPC.

Lamalam

dudu – ptal se, co můžeme očekávat. Odpověděla jse, že já neočekávám nic. Myslíš, že všichni máme nějaké UPC?

dudu

Ještě jednou z otázky:
Máte snad již někteří to štěstí si výhod Horizonu užívat?