E.

Co může jíst člověk, který byl několik dní v bezvědomí a byl postřelený do hrudníku?

Ptám se pro soukromé účely, tak budu ráda, pokud mi třeba nějaký doktor nebo někdo kdo se vyzná poradí. (kapačky nejsou možné, člověk leží doma a ne v nemocnici).
Doplňuji:
EDIT: Je to do knížky.

Odpovědi
anonym

Upřesni, proč se ptáš – jinak tento dotaz (a případná odpověď) ´zavání´ spácháním trestného činu…
Doplňuji:
Ad Doplnění: Pokud nezemře v důsledku poškození cév (srdce), pneumotoraxu či sepse a nemá poškozenou trávicí soustavu, může jíst cokoli snese (zpočátku, samozřejmě, v menším množství a potravu nevyžadující velkou energii ke strávení) – začal bych silnými masovými vývary, posléze vařené maso. Bez koření, nepříliš osolené.
Koho hodláš kde zastřelit a poté ´vzkřísit´??
😉

Reezo

Zvláštní já myslel že střelný poranění automaticky vyšetřuje policie a pacient by měl zůstat v nemocnici.

anonym

tady doktor slovo všehověd :) poradím do života: neber drogy, jes zdravě takže zeleninu a ovoce a né moc masa, maso vždy dobře uvařit,a dále? nevím sám tak se ptám…