Roxana

Co mi poradíte navštívit v Lednicko – Valtickém areálu v březnu v týdnu?

Ráda bych nějaký tip na zajímavý objekt, místo v týdnu a pokud možno, aby to bylo zajímavé. Zámky bohužel mají otevřeno jen víkendy a většina míst je přístupná i třeba od dubna.

Děkuji za užitečné reakce a odpovědi. 🙂 R.

Nejlepší odpověď
klumprt

Procházka lednickým zámeckým parkem může být i v březnu příjemná. Při dnešním počasí nepochybně. Některé z drobných památek v areálu jsou dostupné i autem (příp. pár metrů pěšky) a zvenku okouknutelné, např. Tři Grácie, Randezvous, Hraniční zámeček v Hlohovci, Kolonáda nad Valticemi… No a pak nějaké to vinařství, těch je ve Valticích, Hlohovci i v Lednici spoustu.

Další odpovědi
lota

Je tam krásný park, řekla bych, že se tam dá strávit i celý den.