Marieberta

Co mám udělat s PC? Prosím poraďte.

Již nějaký čas mi nešly hodiny. Bylo to prý baterií na základní desce. CR 2032. Tak jsem ji vyměnila za novou, do tří secund byla výměna provedena, ovšem teď mám tmu a nevím co s tím. Po zapnutí se rozjede, ale na monitoru tma.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Při nasazování nové baterie se mohlo cokoliv uvolnit na základní desce,hlavně připojení grafiky !!!Je třeba všechny komponenty zkontrolovat zda jsou řádně zástrčky zasunuté.