huxa

Potřebuji udělat z notebooku stolní PC, poradíte mi prosím s pár věcmi?

Mám rozpadlou klávesnici a ani baterka už nic nevydrží, takže ho mám furt hozený na stole, nicméně zabírá hodně místa, potřeboval bych jen dát někam displej a zbytek notebooku třeba strčit do šuplíku nebo izolepou přilepit na dolní stranu desky stolu. Takže:

  1. Prodává se nějaká „prodlužka“, kterou by se displej mohl na základní desce v notebooku napojit? (stačilo by bohatě 0,5 metru)
  2. Lze nějak přidělat napevno napájecí kabel, aby se nedal snadno vypojit?
  3. Máte s tímto nějaké osobní zkušenosti, které by mohli výrazně pomoci?

Odpovědi
jpau

  1. Ne, ale šlo by vyrobit.
  2. Ano lze, vyhodiš konektor a drát připojíš na hulváta.
  3. Nemám ale vím jak bych na to asi šel – z toho titulu ti můžu říct, že to bereš za špatný konec a že to asi dobře nedopadne (člověk toho musí docela dost rozbít než si to přizná). Osobně bych koupil nějaký vga/dvi kabel, připojil externí monitor, ven vyhodil nějakou usb prodlužku a do zbylých usb hodil klávesnici a myš. Celkově mi to příjde rozumější než to rozebírat a zbytky připojovat á la Kolesa všemožnými prostředky k čemukoli (izolepa aj.) – viz jeho oficiální stránky.

Doplňuji:
loops rozumnější

led

Jednoduché:
miesto klávesnice použite externú klávesnicu
nb majte pripojený na sieť,
položte si ho na stôl na šikmý podstavec, alebo do upraveného držiaka za stôl pred seba externú klávesnicu a myš, vedľa nb si na stôl postavte externý monitor a môžte mať rozšírený obraz, alebo dva obrazy naraz.
" externí prodlužka" na display monitoru sa nevyrába, interná je robená na mieru pre konkrétny typ.

kablik

huxa, seš dobrej, jakse ti to povede, dej vědět, já bych potřeboval předělat koloběžku na Harleye…