adelajda

co mám udělat když mi nejde pc a ani v opravně to nejde opravit?

počítaš,windous…

Odpovědi
samicek333

Koupit nový?

hanulka11

je-li neopravitelný, tak koupit nový

Michal Kole

Co s tím je konkrétně ?

Počítač je stavebnice, tak lze jednotlivé komponenty vyměnit. U notebooku je to složitější.

Pokud máš OEM licenci na Windows tak když se vymění základní deska musí se koupit nová licence – vyjímka je u reklamace

sdesigner

To je blbost kazdy pocitac ide opravit. Ako povedal Michal je to skladacka. Co je za PC…napis nieco blizsie o tom…to ze je to pocitas a windous :D :D to mi nestaci