dgfdgf

Co mám udělat, aby mi šel přemístit film na flashku?

Nejde to prej, protože cílový umístění je jen pro čtení. Nevím o co jde.

A jak jí mám naformátovat? V jiným počítači, kterej ted nemám k dispozici, se mi zdá, byla po kliknutí pravou myší, přímo možnost „Naformátovat“, ale tady v Linuxu nevím, jak to udělat.

Odpovědi
Arne1

A je ta fleška správně naformátovaná ?

dubraro

Možná je flashka naformátovaná souborovým systémem FAT32 a film je větší než 4 GB. To pak nejde. Lépe je naformátovat na NTFS, ten umí Windows i Linux.
Řádkový příkaz pro formátování v Linuxu je fdisk. V grafickém režimu je pohodlný GParted.