Avatar uživatele
Lucule13

Co mám dělat mamka a její přitel mi pořád říkají že jsem hubená(oni sami jsou tlustí!!)co mám delat aby přestaly?

je mi 13 vážím 42–43kg a měřím 155cm.Jím uplně normálně…(ale furt říkají že bych měla víc jíst,já ale jím uplně normálně)a nemocná nějak nejsem.a jsem normální ani hubená ani tlustá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, dědapetr před 4699 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Podívej se sem a zjistíš jak to stebou je:
http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=155&BMI_V­aha=43&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Rekni jim , at ti nerikaji , ze jsi hubena , nebo ze ty jim na oplatku budes rikat , ze jsou tlusti … -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Stravuj se tak jak se stravuješ doposud,tvoje váha je v pořádku řekla bych.Ono ještě časem než dospěješ něco přibereš,neboj.Ono se lehko nabírá,ale dost těžko shazuje,obzvlášť s přibývajícím věkem(teď myslím třeba za 20…let)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jako bych to netušil když jsem četl tem ůmladší dotaz (čtu od nejnovějších). Mamka a její vyjídač ledničky mají mindráky když je někdo v jejich okolí méně objemný.
Ale neboj – řekni jim, že jejich váhy doženeš později, jen si chceš ještě několik let užívat normální oblečení a ne velikosti XXX.
A nedoháněj je, za pár let můžeš jít na internát a budeš mít klid alespoň v týdnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Stravuj se podle sebe, ve Tvém věku jsem jedla normálně a ráda a taky né a né přibrat a byla jsem dost hubená.. A teď je mi 20 a jsem na ideální váze, přibrala jsem sama od sebe, když tělo začalo nabírat ženské rysy… Takže se neboj a nic si z toho nedělej.. :) Třeba maminka jen závidí… :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví