Lucule13

Co mám dělat mamka a její přitel mi pořád říkají že jsem hubená(oni sami jsou tlustí!!)co mám delat aby přestaly?

je mi 13 vážím 42–43kg a měřím 155cm.Jím uplně normálně…(ale furt říkají že bych měla víc jíst,já ale jím uplně normálně)a nemocná nějak nejsem.a jsem normální ani hubená ani tlustá

Nejlepší odpověď
dědapetr

Podívej se sem a zjistíš jak to stebou je:
http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=155&BMI_V­aha=43&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

Další odpovědi
anonym

Rekni jim , at ti nerikaji , ze jsi hubena , nebo ze ty jim na oplatku budes rikat , ze jsou tlusti … -iv-

iceT

Stravuj se tak jak se stravuješ doposud,tvoje váha je v pořádku řekla bych.Ono ještě časem než dospěješ něco přibereš,neboj.Ono se lehko nabírá,ale dost těžko shazuje,obzvlášť s přibývajícím věkem(teď myslím třeba za 20…let)

venkovan

Jako bych to netušil když jsem četl tem ůmladší dotaz (čtu od nejnovějších). Mamka a její vyjídač ledničky mají mindráky když je někdo v jejich okolí méně objemný.
Ale neboj – řekni jim, že jejich váhy doženeš později, jen si chceš ještě několik let užívat normální oblečení a ne velikosti XXX.
A nedoháněj je, za pár let můžeš jít na internát a budeš mít klid alespoň v týdnu.

Valky

Stravuj se podle sebe, ve Tvém věku jsem jedla normálně a ráda a taky né a né přibrat a byla jsem dost hubená.. A teď je mi 20 a jsem na ideální váze, přibrala jsem sama od sebe, když tělo začalo nabírat ženské rysy… Takže se neboj a nic si z toho nedělej.. :) Třeba maminka jen závidí… :))