krikinka

Co mam delat kdyz se sekne pocitac a nemuzu zavrit knihovnu?

Seknul se mi notebook kdyz jsem klikla nastahnutou vec v knihovne.
Pak knihovna se uz nemohla zavrit.Co mam delat?
Doplňuji:
No jo ale uz je takhle 15 minut a snazila jsem se ho restartovat ale podarilo se ale porad to tam bylo!Pocitac funguje suprove ale knihovna najde zavrit.Je to po stahnuti livestream pocaster

Odpovědi
Lorelai

Zkus restarovat nebo počkej třeba to je jenom momentální zásek

anonym

…„snazila jsem se ho restartovat ale podarilo se ale porad to tam bylo!“…
Hmmm…
Pokus se to napsat znovu (do Diskuse) a srozumitelněji – CO „tam bylo“, KDE „to bylo“, CO „se podařilo“??? Co je to „knihovna“???
___
Varianta, že ti po restartu a opětovném přihlášení zůstane otevřená složka je totiž naprosto nemožná – pokud její otevření nemáš nastaveno ve StartUp…