co mám dělat, když se nemužu přihlásit na FB, protože se mě tam píše, že je dočasně nedostupný?

Poradíte mi nkdo prosím? když se přihlásím na fb, naskočí mě okénko s textem: ,Účet je dočasně nedostupný.
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please zkuste to znovu in a few minutes."
a tohle se mě tam píše už dva dny, nevíte co s tím?
Doplňuji:
Děkuji, už to jede… asi tam něco opravovali nebo aktualizoovali…

Nejlepší odpověď
Emefej

Asi to mají rozbité, musíš čekat.

Další odpovědi
Kiti

Co třeba zbavit se závislosti? Když to nefunguje, ideální čas to zkusit.

quentos

To je divný, já se tam normálně dostanu. Určitě mají uvedený nějaký kontakt, kam se dá v těchto případech napsat. (V levém dolním rohu úvodní stránky FB vidím napsané slovo „help“, tam se určitě dá proklikat na nějakou pomoc.)

kajicek94

Jak už zaznělo: dole na stránce HELP. Pokud máš někoho (jako doma) kdo má přístup k PC – zeptej se ho jestli náhodou neaktivoval rodičovskou kontrolu nebo si z něčím nehrál (třeba nenainstaloval nějaký program).

anonym

taky mi občas dělá internet haluze,už jsem zvykl – alternativní realita
Doplňuji:
http://knihy.he­ureka.cz/lidsky-mozek/?gclid=C­jwKEAiAqrqkBRCep-rKnt_r_lkSJAAr­VUBc1l9D31w-OvzKhYdEmB0JdUN­jM5IR1A7c1Jk5Gg49fBoCS-7w_wcB

Adika3

Toje dobře :)

Martin Tomča

Počkat si?