Avatar uživatele
kocka

co mam delat kdyz se me zahriva notebok

vetrani v pocitaci je zvysene a nam teplotu 70c

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5308 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
petr83

nevím tedy co máte na mysli zvýšením větráním, ale teplota notebooku může být způsobena zanesením průduchů mezi větráškem a žebry kterým vzduch vychází ze šasi notebooku. Doporučil bych Vám navštívit nějaký obchod kde provádějí servis notebooku. Tam Vám větráček, možná i na počkání, vyčistí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

70°c, jedná li se o CPU, nemusí být zas tak hodně, stačí pohledat na internetu, a zjistíte, jakou má Váš CPU maximálku, někdy je to i přes 100°c. Zanesené průduchy a žebra chlazení by mohlo jít také vyčistit vysavačem. Pokud se notebook nevypíná nebo neseká, pravděpodobně je to normální teplota. (Notebooky už jistou dobu mají ochranu proti přehřátí)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

POŘIĎ SI CHLADÍCÍ PODLOŽKU SEŽENEŠ JÍ TŘEBA V ALZASOFTU .DÁJEJ POZOR ABY JSI NEMĚLA NOTEBOOK BLÍZKO TEPELNÝCH ZDROJŮ(TOPENÍ ATD)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ala81

No a hlavne ty pruchody pro chladici vzduch musi byt volne, vycisteny vetrak je super vec, ale houby platna, pokud je notebook neustale polozeny na posteli a vetrani je ucpane perinou 😉 70°C je na notebok uz docela hodne o stovce se ani nebavim. Pak taky zalezi, co na notebooku bezi za aplikace, jestlize jede procesor neustale kolem 100% neni se moc cemu divit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Důležité také je, jestli je větrák ještě funkční a otáčí se tak, jak má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HarpPlayer

Mám ještě jednu poněkud pragmatickou radu – když se mi přehříval notebook na klasickém dřevěném stole, dal jsem si pod něj obdělník ze skla – sklo perfektně rozvede teplo do stran a NB už nezlobí! Peřina v posteli má pochopitelně efekt zcela opačný ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek