Soni

Co mám dělat, když mám čím dál větší pauzy mezi menstruacemi?

Dobrý den. Je mi 13 let. Poprvé jsem to dostala, když mi bylo 11 let. Vzdycky sem to mela co 23dni, ale potom az za 25, potom az za 29 a dnes je 29 den a nedostala sen to. Mohu se zeptat co se stalo a jak bych se mohla dostat zase do normalu?

Odpovědi
Edison

A co takhle na to váš gynekolog??? Myslím vystudovaného lékaře příslušného směru s atestací… čili profesionála. Já holt jsem jen gynekolog – amatér.

Mc Merkurion

… bych řek' , že ses konečně dostala do normálu …

ivzez

Soni,
normál by měl být 28 dnů, ale některé ženy mají cyklus kratší,
jiné delší a jiné nepravidelný, přestože jsou zdravé.

V tvém věku ještě nemusí jít o žádnou poruchu,
nějakou dobu trvá, než se cyklus ustálí.

Ale s jistotou by ti odpověděl jenom gynekolog
poté, co by tě vyšetřil (to nelze přes internet).