akcul123

co mám dělat když jsem dlouho nebyla na skype?

u přátel mi chybí foto,a vím že bych měla mít nové zprávy které mi vůbec nepřišli.(skype mám stažené na svém pc.(jelikož k němu nemám delší dobu přístup skype jsem si stáhla na jiném pc.myslíte,že je to tím a jak to řešit?
Doplňuji:

  • online jsem,staženo mám ze slunečnice a nejnovější verzi asi nemám,ale nejsem si tím jistá.

Nejlepší odpověď
Funna

pokud ses přihlásila pod svým starým jménem a znovu se neregistrovala…tak jsou všechna nastavení uložená a měla by se obnovit…je úplně jedno, ze kterého počítače, země, světadílu, planety (no, s planetou jsem to trochu přepískla .-) se připojíš, vždycky se připojíš na „své“ stránky na Skype…takže pokud někde něco nevidíš…nejspíš to jen nemáš zapnuté…podržením „ALT+1“ se zapíná do boční lišty seznam přátel…

Další odpovědi
SonsyMite

Myslíš foto v levé liště přátel, nebo po rozkliknutí určitého kamaráda?
Máš nejnovější verzi? Máš to z oficiální stránky nebo z jinama?
A nebo, jsi vůbec online?