patrikkkortu

Co když neudělam ani jeden shyb?

A s dopomoci mužu jen jednou za týden + brát si tam židli mi moc nepřijde v uvahu když tam jezdím asi pul hodiny
Doplňuji:
Drap: no ja se jentak nevzdám :D budu cvičit.. ale jak? jak na to ziskat silu?

Nejlepší odpověď
Drap

Buď budeš muset cvičit, nebo zkrátka zůstaneš bez shybu.

Další odpovědi
marci1

Pět tipů, jak udělat svůj první shyb :
http://www.kb5­.cz/2012/05/5-tipu-od-kb5cz-jak-udelat-svuj-prvni-shyb/

bolak

Tak si tě žádnej chlap nevezme.

MrGandy

Tak, opět příjdu já se svým moudrem… Shyby= zádové svalstvo. Rozhodně ale nejsou shybi primární věc, jak je zesilovat. Mimochodem, brát si židli k hrazdě není tak od věci, důležitější pohyb je pohyb dolů a proto v posilovnách můžeme i často vidět, že si někdo vezme k hrazdě stoličku, vždycky si stoupne a vykonává ten pohyb zpět-dolů (který vykonáváš po přitažení, jen bez přitažení :)…