Dvorní šašek

Co když mě štvou neustálé reklamy na YouTube, ale nechci si platit adblock?

Všimli jste si, že je těch reklam čím dál více?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, všiml jsem si toho náhodou, když jsem si vlastní blbostí AdBlock nevědouc jak dezaktivoval. Málem mě odvezli (než jsem zjistil kde je chybka), bez AdBlocku se snad ani weby nedají normálně používat (nechápu JAK to lidé dokáží překousnout).

Každopádně NA CO SE PTÁŠ? AdBlock donace je DOBROVOLNÁ, nikdo tě nenutí platit, funguje to i zdarma. :)

Další odpovědi
Disraeli

Tak ho neplať. AdBlock (včetně AdBlock plus) je zdarma.

Justin1

Když si pouštím videa z YouTube v prohlížeči Opera na Androidu, reklamy tam nemám.

Filip84

Mně to normálně blokuje Microsoft Edge, i Opera, Edge skrze blokátor reklam AdGuard. A nestojí to nic.

Viktorie II.

Jestli jsem dobře pochopila, tak tě štvou reklamy ve filmech, v písničkách a v dalších příspěvcích. Tady žádný AdBlock nepomůže, a jak píšeš, nechce se ti platit za to, aby v nich nebyly reklamy. Tuším, že to stojí asi 29 Kč měsíčně, což není velká částka.

Disraeli

Viktorie II., AdBlock funfuje i na youtube (stačí klasický AdBlock ve výchozím nastavení, ani nemusíš mít specifický AdBlock na Youtube), funguje i u spousty stránek s online seriály (jen některé vyžaduj jeho vypnutí – jinak to nebude dobře fungovat – popřípadě registraci). Takže ano, adblock neblokuje reklamy jen přímo na webech (reklamy na stránkách v rámečcích) nebo na ty vyskakovací, ale i na reklamy, které skáčou do přehrávání různých videí na různých stránkách…