co jsou to wallpapery a jak se užívají

když si stáhnu hru wallpapery do mobilu platím když ji hraji

Nejlepší odpověď
Lencis

Opravdu se jedná o hru??? Já jen abys/te nebyla zklamaná. Z nejvědší ravděpodobností totiž nejde o hru, ale o sadu obrázků či fotografií, dost možná i s tématikou různých her, ale hra která by se dala hrát to zřejmě nebude !

Obecně platí že se buď platí za čas – tedy je zpoplatněna doba po kterou jste připojená a stahujete hru nebo za objem dat, tedy je jedno jak dlouho jste připojená ale záleží na tom jak velký soubor jste stáhla. Jakmile už máte hru v mobilu, můžete hrát jak dlouho chcete, tedy pokud nejde o online hru. (ale pozor, pokud jste nezkušený uživatel raděj do mobilu nestahujte nic a raděj se ani nepřipojujte. Může vás čekat opravdu nemilé překvapení v podobě tučné faktury!

Další odpovědi
Rosťa

Wallpapery jsou v českém překladu tapety, fotografie nebo pozadi. Zaplatite za jejich stazeni, ale jejich pouziti uz neplatite.

alenka901

obrázky na plochu pc nebo mobilu,používají se že si stáhnu motiv a dám volbu ,nastavit jako tapeu a je to .hru neznám