Avatar uživatele
doney gal

Co jedí fitnessáci na sportovních utkáních, např. v hokeji?

Vážně by mě zajímalo, co jedí fitnessáci na sportovních utkáních, pokud na ně chodí. Myslím jako diváci. Zdravá jídla nikde nemají. Něco jíst musí, protože musí jíst každé dvě hodiny denně a sportovní klání jsou dlouhá. Některé aktivity jsou třeba na celé odpoledne.
Vezmu hokej. Zápas trvá tak dvě hodiny, když se neprodlužuje, přičemž na stadion se pouští už hodinu před a spousta lidí tam jde, ať si zabere dobrá místa. Co prodávají na hokeji v bufetech?
Jídlo: Klobásy, párky, hranolky, langoše, hamburgery, topinky, chipsy atd. Vesměs nejdůležitější jídla jsou párky a klobásy. Každý chlap si tam dává klobásu nebo párek, když to přeženu.
Pití: Pivo, kofola, Malinovka, kafe, čaj, Bonaqua, tvrdý chlast atd. Většina samozřejmě chlemtá pivo.
Nikde jsem neviděl, že by měli nějaký zeleninový salát, ovoce, kuřecí maso s rýží nebo tak něco. Myslím že v O2 aréně v Praze měli nějaké sendviče, ale to už nevím přesně. Takže je mi záhadou, co tam ti fitnessáci jedí. Nosit svoje svačiny si nemůžou, s tím by je tam nepustili (asi by je pustili někam jinam, třeba na automobilové závody nebo tak něco, ale na hokej těžko) a navíc nosit si tam svačiny bych považoval za vrchol socanství.
Tak co?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2963 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření