top.janulka

Co je to voda KANGEN????

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, můžete mi někdo poradit, znáte vodu KANGEN? Je to prý úplná novinka v čr, hledala jsem informace a ani v zahraničních recenzích jsem nenašla žádná negativa. Uvažuji o koupi toho přístroje, tak jsem se chtěla zeptat, máte někdo osobní zkušenost?? Případně, co si o tom myslíte? Děkuji za každý názor. Jana

Nejlepší odpověď
hanulka11

všude jen chvála, tak to snad asi fuguje …zde můžete mít 3 týdenní kůru zdarma

http://www.kan­gen.cz/

Další odpovědi
Míla42

Dobrý den, vodu Kangen znám, moji rodiče si přístroj dovezli ze zahraničí někdy v půli minulého roku na doporučení její kamarádky,doktorky internistky. Jejich výhoda byla, že byli zvyklí pít balenou nebo „kohoutkovou“ vodu, takže používat JEN vodu Kangen k pítí a vaření pro ně nebyl problém. Já osobně zkušenosti nemám, jsem neustále na cestách a pravidelné pití této vody bych z časových důvodú nezvládla, ale co se týče mých rodičů? Tátovy se podstatně zlepšil tlak a maminka, bojující delší dobu s diabetesem zaznamenala výsledky k lepšímu ( i její pan doktor byl překvapen). A názor? když přístroj dovezli, pročetla jsem spoustu stránek na internetu abych se ujistila, že si nemohou uškodit. Nic jsem nezjistila a jen samé pozitiva. Výrobce přístroje je firma Enagic z Japonska, je certifikovaná jako výrobce zdravotní techniky a přístroj je v Japonsku ,USA certifikován jako zdravotní přístroj, jen my jsme 100 let za opicemi a neustále do sebe „cpeme“ tabletky 🙂 mějte krásný den Míla

Zdroj: www.veryarticle­.com/Jak-Kangen-Voda-může-pomoci-Diabetes_158777_cs

delfín75

Voda Kangen je voda mimořádných kvalit, já mám přístroj doma 3 měsíce a mohu jen chválit. Mám po dlouhodobých problémech s akné a se zažíváním a léky nechávám v lékárničce. Pijeme celá rodina i děti a účinky vody Kangen cítíme i v ložnici nejen proto, že manželce upravila problémy se spánkem… 🙂 Kyselosti organizmu se stále nepřikládá takový význam, ale kdyby ano, tak komu by se prodávaly ty hromady léků co nic neléčí? Jsme to co jíme a pijeme… A kolikrát se o svoje auta staráme víc, než sami o sebe. Pokud si tedy ceníte sama sebe a rodiny, tak můj názor je neváhat! Je to kvalitní mašinka, co udělá s vaším tělem zázraky. Tak to cítím. Hodně zdraví!

Míla42

Vřele mohu doporučit a kdo nevěří, ať zkusí 🙂