Avatar uživatele
top.janulka

Co je to voda KANGEN????

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, můžete mi někdo poradit, znáte vodu KANGEN? Je to prý úplná novinka v čr, hledala jsem informace a ani v zahraničních recenzích jsem nenašla žádná negativa. Uvažuji o koupi toho přístroje, tak jsem se chtěla zeptat, máte někdo osobní zkušenost?? Případně, co si o tom myslíte? Děkuji za každý názor. Jana

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, čubánek před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

všude jen chvála, tak to snad asi fuguje …zde můžete mít 3 týdenní kůru zdarma

http://www.kan­gen.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Míla42

Dobrý den, vodu Kangen znám, moji rodiče si přístroj dovezli ze zahraničí někdy v půli minulého roku na doporučení její kamarádky,doktorky internistky. Jejich výhoda byla, že byli zvyklí pít balenou nebo „kohoutkovou“ vodu, takže používat JEN vodu Kangen k pítí a vaření pro ně nebyl problém. Já osobně zkušenosti nemám, jsem neustále na cestách a pravidelné pití této vody bych z časových důvodú nezvládla, ale co se týče mých rodičů? Tátovy se podstatně zlepšil tlak a maminka, bojující delší dobu s diabetesem zaznamenala výsledky k lepšímu ( i její pan doktor byl překvapen). A názor? když přístroj dovezli, pročetla jsem spoustu stránek na internetu abych se ujistila, že si nemohou uškodit. Nic jsem nezjistila a jen samé pozitiva. Výrobce přístroje je firma Enagic z Japonska, je certifikovaná jako výrobce zdravotní techniky a přístroj je v Japonsku ,USA certifikován jako zdravotní přístroj, jen my jsme 100 let za opicemi a neustále do sebe „cpeme“ tabletky 🙂 mějte krásný den Míla

Zdroj: www.veryarticle­.com/Jak-Kangen-Voda-může-pomoci-Diabetes_158777_cs

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
delfín75

Voda Kangen je voda mimořádných kvalit, já mám přístroj doma 3 měsíce a mohu jen chválit. Mám po dlouhodobých problémech s akné a se zažíváním a léky nechávám v lékárničce. Pijeme celá rodina i děti a účinky vody Kangen cítíme i v ložnici nejen proto, že manželce upravila problémy se spánkem… 🙂 Kyselosti organizmu se stále nepřikládá takový význam, ale kdyby ano, tak komu by se prodávaly ty hromady léků co nic neléčí? Jsme to co jíme a pijeme… A kolikrát se o svoje auta staráme víc, než sami o sebe. Pokud si tedy ceníte sama sebe a rodiny, tak můj názor je neváhat! Je to kvalitní mašinka, co udělá s vaším tělem zázraky. Tak to cítím. Hodně zdraví!

před 4787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Míla42

Vřele mohu doporučit a kdo nevěří, ať zkusí 🙂

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek