co je to VIN

VIN na tiskopise o škodné události

Odpovědi
Ejmin

VIN, to je 17místné unikátní (Vehicle identification number – Identifikační číslo vozidla).
používá se k identifikaci vozidla.

Zbysa.aplus: >>Jaký má smysl kopírovat stejnou odpověď??

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/VIN

zbysa.aplus

VIN, to je 17. místné unikátní (Vehicle identification number – Identifikační číslo vozidla).
používá se k identifikaci vozidla.

Attack-design

17 místný kod k totžnosti vozidla, kombinace čísel a písmen

Kami

VIN – vehicle identification number je to identifikační 12ti místné číslo karoserie je vyraženo do ocelové části karoserie a rovněž je viditelné v levém rohu za čelním sklem

Dandi

identifikační číslo karoserie vašeho auta

perumax

To je speciální číslo vozu o 17písmenech a číslech.Jestli mají kolonku na toto číslo tak ho můžeš vepsat,ale není to povinnost.