Anonym 12345

Co je to „Russian Mob“?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste kontext, takže význam není jednoznačný. .

Může být i z virtuálníního světa přenesený do světa mafie.

1. Slovník slangu mládeže

Co je to Mob – význam slova „Mob“

doslova davy, davy příšer.

Odrůdy různých počítačových monster a odpůrců nalezených v online hrách v určitých rolích.

Synonyma:
monstra, zvířata, nepřátelé.

Původ:
Z angličtiny mob je dav. V této aplikaci: „davy monster“ – davy.

https://www.math-solution.ru/slan­g/6102

2. Význam z ruského slovníku

Mob (anglický mob-crowd) je termín, který se často používá pro označení flash mob.

Mob (počítačové hry) je slangové jméno pohybujícího se objektu, obvykle monstra, v počítačových hrách a zejména v online hrách na hraní rolí. Oficiálnější jméno je postava bez hráče (NPC).

Mob – ve slangu fotbalových fanoušků: „skupina lidí“.

https://ru.wik­tionary.org/wi­ki/%D0%BC%D0%BE%D0%B1

Další odpovědi
icurusL

Mob je zkratka anglického slova „mobster“. Význam tohoto slova je člen kriminální skupiny/mafie, gangster.

Takže v celkovém překladu „Ruský gangster“.