Co je to expertní kolpo

co obnáší experní kolpo

Nejlepší odpověď
Anmara

Kolposkopie je metoda, kdy je čípek prohlížen speciálním optickým přístrojem – kolposkopem ve zvětšeném obraze.

Expertní kolposkopii provádí speciálně vyškolený gynekolog u sporných nálezů na čípku, především u diskrepancí mezi cytologickým a kolposkopickým nálezem, nehojících se lézí na čípku, atypických nálezech a nepřehledném čípku

Zdroj: www.gynekologicka-ambulance-svitavy.cz/am­bulance-expertni-kolposkopie/