Co je to CL SLOT

Mám televizi LG37LG5000 a k čemu slouží tento slot, který je z boku.

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Je to slot pro příjem placených digitálních kanálů, ke kterým je pak přístup přes kartu zastrčenou v tomhle slotu.

CI slot slouží také pro vložení dekódovacích modulů, do budoucna možnost rozšíření i o vysílání MPEG-4 pomocí přídavného modulu MPEG4/MPEG2. Tedy bude umět přijímat MPEG4 ale převedeho na MPEG2

Další odpovědi
alenka901

je to karta kretá se dá zakoupit třeba v alzasoftu a ta ti zpřístupní další předpalacené kanály

Attack-design

satelit, tv karta