Rommart

CA Modul v televizoru

Dobrý den, včera jsem zaslechl rozhovor mých spolužáků na základce, jednalo se o tzv. CA modul v telce, udajně stačí jen adaptér do telky zasunout současně se satelitní kartou třeba Skylink a není prý potřeba klasický satelitní komplet. Je to pravda? Nebojen kluci machrovali?

Odpovědi
anonym

Je to pravda, televizor samozřejmě musí mít i satelitní tunner (dvb-s/s2), u televize s dvb-t, nebo dvb-c to nepůjde.

Falcon

Ještě dodám,že ten velký talíř venku, tzn.parabola,tam být musí.Nebude tam jenom ta krabička u televize ,takže nebude ani třeba dálkový ovladač od satelitu.To stejné má i UPC,že nemusí být od nich set-to-box a ovladač a zastrčí se jenom modul s kartou do televize.Je to dobré,že nemusí být dva ovladače a plno káblů.Tam zase musí mít televize DVB-C,a to už mají všechny,ale na satelit DVB-S,jenom některé.