Larissa

Co je to 3G modul a co 4G modul? A jak se od sebe liší? Prosím, řekněte to alespoň trochu "po lopatě! Předem děkuji…

Vím, že to má něco společného s připojením se k internetu… :D

Odpovědi
dave09

3G je dostačující

Jednoduše řečeno 4G u nás zatím není dostupné a bude trvat několik let, než ho některý z operátorů zavede se solidním pokrytím republiky.

Zatímco 3G technologie je nyní dostupná v každém větším městě a jeho okolí.

Proto je zatím 3G jediné co využijete. Až bude ovšem 4G dostupné, tak to bude jasná volba díky několikanásobně vyšší rychlosti přenosu dat. Na druhou stranu je ještě více náročné na baterii než 3G. :)