co je registr v pc -poškozený

co jsou poškozené registry v počitači jak vzniknou a co způsobí

Odpovědi
jelineko

registry – to je subor nastavení a parametrů systémů. Nachází se v souboru system.dat. Pokud je poškozen, nebo odkazuje na neexistujici soubory a neumoznuje tim nastartovani systemu, tak zkuste při bootu stiknout klávesu F8 a z nabídky možností startu vybrat Poslední známá funkční konfigurace. PS: registry se edituji prikazem regedit /v prikazovem radku/.