pp1457

Jak se dostanu do registru ve Win7? ono mi to totiž šlo když jsem napsal do hledání regedit, ale teď mi to vůbec nejde,

Jak se dostanu do registru ve Win7?

Nejlepší odpověď
nonnel

Nejdříve si vytvořte bod obnovení. Do vyhledávání napište „bod“ a vyberte „Vytvořit bod obnovení“. Potom klikněte na „Centrum akcí“ (ikona praporku vpravo dole) nebo do vyhledávání napište „Centrum“ a vyberte „Centrum akci“ a klikněte na „Řízení uživatelských účtů“ a zjistěte, jestli táhlo je úplně dole („Nikdy neupozorňovat“). Jestli ne tak jej dejte dolů a restartujte počítač.
Klikněte na „Start“ a napište Regedit a nahoře klikněte na Regedit.exe. V případě, že provedete v registrech nějaký nesmysl použijte „Bod obnovení“ který jste si vytvořil (Start->Bod->Obnovit systémové soubory a nastavení z bodu obnovy). Nezapomeňte zase vrátit zpět táhlo v Centru akcí a restartujte počítač. Pokud se v registrech nevyznáte, raději nic neupravujte.

Další odpovědi
Bedy

Důkladně si rozmyslete jakýkoliv zásah do registru – ideální je si udělat nějakou zálohu. Vracet to pak zpět není žádná prča v některých případech.

Jinak do registru se dostanete tak, že stisknete klávesovou zkratku Win (klávesa s logem Windows)+písmenko R. Tam stačí napsat regedit (nebo regedit.exe) a je to.
Při nejhorším najdete editor registru v C:\WINDOWS
Doplňuji:
Řízení uživatelských účtů bych v žádném případě natrvalo nevypínal, po ukončení úprav ho zase zapněte!