FikeCZ

Co je pravdy na tom že LINEAGE2 už je konečně zdarma?

Odpovědi
marek.29

Je to skutečně tak.. je Free to play viz http://www.hrej­.cz/novinky/2011/12/0­1/lineage-ii-nyni-pro-vsechny-zdarma-26074/
Doplňuji:
Ale někdo na ten článek odpověděl todle:

nhabich (seznam.cz) napsal 1. 12. 2011 v 15.22
Rád bych něco podotkl: zaprvé nejde zrovna o novinku, free to play už je několik dní, aktuální je pouze launch nového datadisku Goddest of Destruction. Dále bych se rád zeptal autora, co myslel větou:„Základní hru tak mají nyní všichni zdarma, pakliže se chcete ponořit hlouběji do herního světa, bude potřeba sáhnout do měšce.“
Nevím kolik o Lineage II víte, ale zdarma je naprosto kompletní herní svět, za reálné peníze je možné zakoupit pouze možnost tzv. dualboxu, zkrášlovací doplňky pro postavu a různé předměty pro rychlejší expení. Chcete-li se tedy ponořit hlouběji, stačí prostě jen hrát.