Co je odražená pata a jak ji léčit?

Po roce jsem začala běhat a po 3 běháních mě bolí noha, nemohu na ni plně došlápnout, nevím, zda je to v patě či ve šlaše,tak nevím, zda se jedná o odraženou patu a co to vlastně je.

Nejlepší odpověď
hanulka11

V první řadě si kupte kvalitní obuv s odpruženou patou a poznáte ten rozdíl.Vaše nohy vám budou děkovat

Další odpovědi
hanny 2

Zadejte si dotaz na www.mojeambulan­ce.cz a odpoví vám odborný tým lékařů /on-line poradna/.

Miroslavst

Ano, jak říká hanulka a nebo by pomohlo i toto:

http://www.dvdeshop­.cz/user/shop/o­rig_small/659%281%2­9.jpg