berry38

Co je nejlepší na odkyselení organismu? Jaké potraviny, doplňky?

Odpovědi
marci1

Omezit kyselinotvorné potraviny a upřednostnit zásadité (hlavně zeleninu a ovoce). Více v odkazu: https://www.zelene-zdravicko.cz/za­sadite-potraviny-prekyseleni/
🙂

Kepler

Pojem „kyselý organismus“ neznám. Maximálně může být překyselený trávicí trakt od žaludku výše. Pak akutně pomohou různá antacida, různé beta-blokátory, ale především úprava jídelníčku. Omezit smažené dobroty, syrovou zelenou papriku, a tak.

ivzez

„Odkyselení organismu“ je „moderní“ nesmysl,
nenechte se na to nachytat.

Normálně střídmě se stravujte, k tomu dostatek tekutina pohybu
a nebudete muset řešit žádné „pseudoproblémy“ ani problémy.

suai

jednoznacne Basen Mineral Mischung od Dr. Töth, dvakrat denne pit. dela zazraky.