Co je expirace?

Nejlepší odpověď
kropitko

Když pominu to,že to ví většina národa,tak věřím že není tak těžké zadat slovo expirace do vyhledavače…třeba klidně i do toho modrého s tou lupou,pak stačí jen kliknout na vyhledat a je to…

např…

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&q=ex­pirace&sa=Vyh­ledat&siteurl=www­.odpovedi.cz%2Fo­tazky%2Fco-je-expirace-2#757

Další odpovědi
Bunnik

Vypršení lhůty. Datum expirace jogurtu určuje, dokdy je jogurt jedlý.

Nebo taky výdech.