Bob2

co je AquaSmovey?

máte někdo vyzkoušený AquaSmmovey?

Odpovědi
anonym

Vyzkoušené nemám,Smovey jsou 2 vibrační kruhy. V každém z nich se pohybují 4 ocelové kuličky, které při pohybu vytvářejí vibrace. Tyto vibrace se přes reflexní body ruky přenášejí do celého těla a blahodárně tak působí na naše vnitřní orgány.
Zdroj:http://www.aqu­asportclub.cz/no­vinka-od-16-4-cviceni-aquasmovey/

JájsemRaibek

Aha, ony to jsou nějaký kroužky a já myslel podle popisu Jugara, že to je vibrátor :) a pokud by to byl, tak to má vyzkoušený snad každá :)