Avatar uživatele
anonym

Co dělat v případě naražené ruky?

dnes táno jsem spadla,otekla mi ruka trošku v zápěstí,ale šíleně to bolí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4848 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Naraženina bolí mnohdy déle než zlomenina .Chce to stáhnout obinadlem , znehybnit.Přesto bych šla na RTG , mohlo by to být i naštípnuté . Dovnitř nevidíte a jistota je jistota.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Pro jistotu bych zašel na rentgen, jestli není něco zlomeného nebo naštípnutého, vůbec bych to nepodceňoval a pak se obrátil na majitele chodníku / pokud se to stalo venku na ledě /.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Já bych ještě doporučila, pokud se vám k lékaři nechce, což znám z vlastní zkušenosti, tak vyzkoušet zinkoklih. Tedy aspoň mě to pomáhá,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jinak na bolest pomáhá to chladit, dobrá je třeba mražená krájená zelenina v pytlíku :o)
Ale taky se připojuju k ostatním, lepší si s tím zajít k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Může být i zlomená.
Jinak klid a studené obklady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Jak většina radí, zajít k lékaři, jinak já bych doporučila OK gel (bylinný produkt), potírat, na noc zábal. Otok brzy opadne, bolest brzy zmizí a modřina se bude rychleji vstřebávat. Je 100% přírodní, bez chemie. Je to taková kapesní lékárnička, pomáhá při odřeninách, popáleninách, jakýchkoli naražení, na modřiny, boule, štípnutí, ěj vyrážky, akné, ekzémy, afty, parodontóze, bolestech kloubů, hojí řezné ranky, jizvy, bradavice, kuří oka,bércové vředy, dají se z něj vyrobit kapičky na rýmu, záněty očí.

Je naprosto bezkonkurenční. Žádná chemie a od českého výrobce! Jeden výrobek místo desítek jiných chemických s mnoha vedl. účinky!
Nakouněte na web. Určitě i jako vánoční dárek potěší.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hopkirk

K lékaři?? No, nevím. Dnes jsem tam byla (můj lékař měl ordinaci zavřenou). Lékařka, která ho zastupovala mi do zprávy napsala, že otok nemám. Ale opak je pravdou, ruku mám nateklou a jemně bolestivou (lidé z mé blízkosti jej vidí a návštěvu lékaře doporučovali). Po námaze mi v jednom místě červená. Lékařka mi doporučila jen obklady a homeopatickou mast. Po informacích a rozdílných názorech na homeopatika jsem na pochybách. Příště ztratím úplně odvahu jít k lékaři, abych si nepřipadala i s bolestí hloupě.

před 4798 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek