jsemjá

Co dělat se zaseklým počítačem?

Vybil se mi počítač, tak jsem ho dal do nabíječky, a zapnul. Jde o to, že se nechce zapnout, jenom se načítá asi už půl hodiny. Mám Asus. Co s tím? Už se to někomu stalo? Prostě se zapíná, a vidím logo Asus a pod tím kolečko, co se točí. Ale nezapne se.

Odpovědi
anonym

„Nechce se zapnout“ a „jenom se načítá“ jsou dvě protichůdné informace. Pokud se v něm něco načítá tak už se přece musel zapnout. V jaké fázi to načítání tedy je ? Co na obrazovce přesně vidíš ?

Nela56

Jak dlouho se načítá ? Třeba se jen aktualizuje, nebo něco, ne ?