Odpovedi18

Co dělat s tím, když se za mě někdo vydavá na sociálních sítích?

Zjistil jsem, že se někdo už více než rok vydává na sociálních sítích pod mým jménem. Jde o stránku ask.fm kde Vám lidé dají otázku a vy na ní odpovídáte. Nahlásit ho na té stránce nejde, protože takovou možnost tam nemají.

Odpovědi
Kryšpín

A co když má stejné jméno i přijmení pouze jiné IT

Ma007

Dvou-faktorovou autorizaci při přihlašování to neumí? A pokud si snad vytvořil uživatelský účet, který je podobný třeba obrázkem, pak asi jen kontaktovat adminy. Když si na Facebooku vyrobíte účet, tak po vás mimo jiné bude chtít po nějaké době nahrát novou fotku, kde zkontroluje, jestli se rysy v obličeji alespoň trochu podobají – viz. ten FB algoritmus, kde se na fotkách orámují obličeje, aby se k nim daly připsat jména.