Jirka 001

Co dělat s nedokončenou aktualizací Windows?

Ahoj, mám takový problém, mám notebook- asi rok a půl starý Lenovo ideapad 100s a ten se „chtěl“ aktualizovat- tak jsem dal aktualizaci na noc jenže ráno už počítač nešel spustit jen to píše, že aktualizaci nebylo možno dokončit a „chce“ to restartovat aktualizaci, jenže, když kliknu na ok tak se chvilku jakoby nic neděje a pak se tam opět zase objeví tabulka s tím, že se nedokončila aktualizace- myslíte, že mám něco zmáčknout na klávesnici? Nebo mám zajít do prodejny/servisu?

Nejlepší odpověď
dr.luha

Měl jsem podobný problém po aktualizačním restartu. Výzvu jsem několikrát ignoroval – odložil. Asi za tři dny již byla zpráva v nastavení, že Windows je aktuální. Jde o to, že aktualizace proběhla, ale W o tom ještě jakoby neví a otravuje. Pak jsem použil bezinstalační app., zakázal všechny špehovací aplikace + aktualizace a mám klid. http://www.ma­jorgeeks.com/fi­les/details/des­troy_windows_10_spy­ing.html

Human

Ak chces, napis mi PM a mozem ti s tym helpnut.