lopp

Co dělat s nafouknutým brichem?

Casto se mi stava,ze at uz jim ci nejim,mam cely den nafoukle bricho.Existuje nejake doporuceni,jak se ho zbavit?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Na střevní plyny platí pročištěné střevo a pohyb. Pokud nechcete volit nepopulární metody typu klystýr, můžete se čas od času pročistit třeba zeleným čajem s chaluhou.

S akutním problémem Vám pomůže Espumisan, pokud chcete přírodnější prostředek, pak odvar z fenyklu.

Další odpovědi
aeva

Pokud je nadýmání dlouhodobé, znamená to, že nemáte v pořádku trávení a příčina může být různá. Doporučuji vyhledat gastroenterologa – internistu. Nemusí se jednat o nic vážného, ale i takový zánět žaludku dokáže potrápit.

alenka901

dědovi pomáhala konzumace banánů

Džanička

Zkuste vždy uděla několik dřepů,aby se rozhýbala střeva,plyny odejdou,mě to pomáhá.

nonnel

Lepší jeden prd, než deset doktorů.

klaforan

ze zkušenosti vím, že pomáhá Activia. Dobrý je také Espumisan tbl, nepřejídaz se a cvičit.

Zdroj: má hlava