Co dělat při vdechnutí žvýkačky??

Když vdechnu žvýkačku mám jí mermomocí vykašlat,nebo polknout??

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Bude-li to štěstí, že ji opravdu nevdechnete, jak píšete, ale pouze se Vám dostane do trávicí soustavy:

Je lépe ji nepolknout, samozřejmě. Mohla by se dostat do slepého střeva. Následovala by pravděpodobně náhlá příhoda břišní. Zánět slepého střeva. Následné chirurgické odstranění.

Na druhou stranu je to 50:50 také se tam dostat nemusí a Vám se vůbec nic nestane. 🙂

Další odpovědi
alenka901

už je pozdě.hlavně ji nepolikat často mohla by zalepit střeva