Monika01

Co dělat,pokud jsem při psaní dotazu modré lince,zadala špatnou e-mailovou adresu?

Dobrý večer,
Před chvíli jsem psala svůj „problém“ ve formě e-mailu modré lince.
Bohužel,jsem byla zbrklá,a omylem jsem zadala špatný e-mail.
Teď se bojím,jelikož při odpovědi se zobrazí i kopie mého dotazu,který je velice osobní,a nechci,aby si ho ten dotyčný příjemce přečetl.
Vůbec nevím co mám dělat. Předem děkuju za odpověď.

Odpovědi
gecco

Rychle napiš na tu „modrou linku“ opravu s vysvětlením – třeba to stihneš