Oliku141

Co dělat když se nudím v minecraftu?

Hraji na jednom velice zábavném serveru, ale už nevím co tam mám dělat.Dům mám postavený, zvířata tam mám…vše už mám hotové. Co bych mohla ještě udělat?
Doplňuji:
Server se mi nechce opouštět.

Nejlepší odpověď
anonym

Běž vynést podpadky a umyj nádobí. Nudit se není vůc potřeba.

Doplňuji:
vůc = vůbec rychlé prstíky a „zdechlá klávesnice“
a samozřejmě má omluva

Další odpovědi
www

Nenudit se.
Ovšem někde jinde, každá hra časem omrzí. Zkus jít třeba ven, je tam teplo, zpívají ptáci a všechno voní jarem. Zkus se podívat na pučící stromy, keře, rostoucí trávu ap. a bude ti veseleji! Jde o to jen to zkusit. 😉
Praxe

verunka483

když tě to nebaví tak to nehraj a jdi radši ven ;) !

badisko

delej kotrmelce …:D

terry

Co tak s něčím doma pomoct?

Manijak

Jo, skonči na serveru a…
Buď: Začneš pracovat doma, přestaneš být na počítači, a uvidíš že to bude super.
A nebo: Začni hrát skyblock, na serveru, je to super, zkus server mycrafting link:http://www.my­crafting.cz/

Oliku141

Má otázka nebyla pochopena, co mám dělat jiného NA SERVERU. Nemyslím co dělat když už nevím co tam.

anonym

Oliku141, Tvou otřázku jsem pochopila naprosto správně. Když se začneš na PC nudit, znamená to, že je to promarněný čas. Ani jako trénink reflexů, kombinačních schopností, reakcí atd. to už není pro Tebe přínosem. Chce to odpoutat se od počítače a soustředist se na praktické věci. Nuda a zahálka jsou nejhorší dva způsoby, jak trávit život.