Co dělat když mě Opavská firma Haniel group cz okradla????

Firma Haniel mi přislíbila pujčku 1000000kč vybrala ode mě 60000kč.neviděla jsem ani peníze ani pujčku.

Odpovědi
Andreas

Kontaktovat PČR…

petka

Samozrejme PČR, ale s tim, ze jste v pravu. (tzn. mate platne smlouvy a jine dukazy). Pokud jste se nechala oklamat na dobre slovo, nikdo vam uz nepomuze.

Lencis

Já bych se asi nejdříve poradila s právníkem. Projde všechny smlouvy a podklady a řekne vám jestli máte šanci u soudu. Policie maximálně sepíše zápis, ale moc vám nepomůže.